logo
paylaş
keşfetmek İçİn kaydır
anasayfa

Yazılım - Tasarım - Teknoloji

//hİzmetlerİmİz

NELER YAPIYORUZ ?

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim...

Yazılım

Yazılımın temellerini sağlam atabilmek için öncelikle ihtiyacınızı anlıyor, analiz ediyor ve sizinle birlikte çözüm üretiyoruz. Çözümü uygularken de işletmenin/kişinin yapısını göz önünde bulundurarak bir yol izliyoruz.

tasarım

Sanatsal, mimari, vektör çizimlerini sizi en iyi yansıtacak şekilde özgün olarak tasarlıyoruz. Trend tasarım dillerini kullanarak projelerinizi sizin hayal ettiğiniz ölçüde hayata geçiriyoruz.

oyun

Gelişen oyun sektöründe biz de varız! Tasarım ve yazılım olmak üzere iki ana başlıkta incelediğimiz oyun sektörü için farklı platformlarda hem eğitici hem eğlenceli farklı oyunlar geliştiriyoruz.

e-tİcaret

E-ticaret için en önemli faktör güvenliktir. Güvenlik açığı olmayan E-ticaret sitelerini işletmenizi, ürünlerinizi ve sizi en iyi yansıtacak şekilde tasarlayıp, siteden ürün satın alınabilir halinde size teslim ediyoruz.

AR-GE

Sağlık sektörü başta olmak üzere birçok sektörün güncel ihtiyaç ve sorunlarına çözüm sunabilen AR-GE projeleri üzerinde çalışıyoruz. Ekip olarak 3 TÜBİTAK projesini aynı anda yürütmüş olup elemelerde derece aldık.

projelerİ gör

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK MI İSTİYORSUNUZ ?

İLETİŞİM
Kapat